Strona główna Aktualności
06/12/2017

Co nowego na Centralnych Targach Rolniczych?

Co nowego na Centralnych Targach Rolniczych?

To już druga edycja Centralnych Targów Rolniczych i nie mogło nas tam zabraknąć. W podwarszawskim Nadarzynie w dniach 30.11-02.12 rozmawialiśmy o najlepszych praktykach dotyczących hodowli i karmienia zwierząt hodowlanych.

Imponujący program CTR


Od czwartku do soboty w 3 halach na terenie Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo spotkali się wszyscy liczący się specjaliści polskiej branży rolnej, żeby wymieniać doświadczenia i prezentować najnowsze idee.

Podczas targów odbyło się Europejskie Forum Młodych Rolników, IV Forum Sektora Wołowiny oraz Forum Drobiarskie. W salonach prezentowano zagadnienia m.in. z zakresu techniki rolniczej, środków produkcji rolnej, dobrej żywności, usług i doradztwa dla branży AGRO. Całość dopełniły konferencje, szkolenia, pokazy i międzynarodowe fora branżowe.


Wydarzenie ważne nie tylko dla regionu


Warto odnotować, że właśnie w Nadarzynie odbyło się pierwsze w historii wyjazdowe posiedzenie Grupy Roboczej Europejskiej Rady Młodych Rolników (dotąd odbywające się w Brukseli), co świadczy o szybko rosnącej randze targów.


Towarzyszące atrakcje


Nie zabrakło oczywiście stoisk z produktami regionalnymi, wytwarzanymi przez małe lokalne firmy, jak również występów zespołów ludowych. Największą atrakcją w kategoriach rozrywkowych był koncert grupy Zorka oraz Zenona Martyniuka, wokalisty zespołu Akcent, określanego jako Król Disco Polo, o którego życiu właśnie powstaje film dokumentalny.


Tasomix na CTR


Na naszym stoisku rozmawialiśmy oczywiście o paszach. Poruszaliśmy tematy takie jak rozród, wydajność, zdrowotność, przyrosty, zużycie paszy, reprodukcja, jakość, bezpieczeństwo, wzrost i profilaktyka. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili.

ZNAJDŹ DORADCĘ TASOMIX

Masz pytanie, dotyczące żywienia zwierząt?
Skorzystaj z naszej wiedzy.WYBIERZ GRUPĘ PRODUKTÓW

Znajdź program
żywieniowy

Drób
Trzoda
Bydło
Króliki

TechnologiE

Światowe standardy w produkcji pasz

Bezpieczeństwo stanowi nadrzędny cel w produkcji pasz Tasomix. Jego realizację wspierają innowacyjne technologie (Granulator Kubex TMT) oraz wdrożone standardy: ISO 22000:2005 i QS.

czytaj więcej

Ponad 25 lat
doświadczenia

Światowe standardy produkcji

Partnerzy