Strona główna Aktualności
10/07/2018

Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych - Pudliszki 2018

Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych - Pudliszki 2018

8 lipca wzięliśmy udział w 13 edycji Wystawy organizowanej co 2 lata przez Wielkopolski Związek Hodowców i Producentów Bydła, Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka oraz DLG AgroFood, pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


Wysoki poziom imprezy


Hodowcy z Wielkopolski przyjechali z setką krów i cieląt, które wzięły udział w konkursie o tytuł czempiona i superczempiona w swoich kategoriach. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję obejrzeć branżowe ekspozycje, na które składały się oprócz pasz takie elementy jak: wyposażenie obór, leki weterynaryjne i maszyny rolnicze.


Dodatkowe atrakcje


Wystawa była jak zwykle starannie zorganizowana, z profesjonalną obsługą i cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem. Mimo bardzo gorącego dnia na stadionie i okolicznych terenach przyległych (park okalający miejscowy pałac) pojawiło się kilka tysięcy ludzi. Wystawie towarzyszyły degustacje kuchni regionalnej, w tym wyrobów mleczarskich, pokazy, zabawy dla najmłodszych i inne atrakcje.


Gdzie można było nas znaleźć?


Każdy chętny mógł odwiedzić nas przy stoisku Tasomix, gdzie prezentowaliśmy naszą ofertę i rozdawaliśmy balony oraz prezenty dla dzieci. Pojawiło się tam wielu hodowców, z którymi chętnie rozmawialiśmy na branżowe tematy. Nasi przedstawiciele byli też obecni poza stoiskiem – mieliśmy niezwykłą przyjemność przemaszerować z orkiestrą podczas inauguracji Wystawy. Wszystkim odwiedzającym bardzo dziękujemy i zapraszamy na kolejne wydarzenia z naszym udziałem!ZNAJDŹ DORADCĘ TASOMIX

Masz pytanie, dotyczące żywienia zwierząt?
Skorzystaj z naszej wiedzy.WYBIERZ GRUPĘ PRODUKTÓW

Znajdź program
żywieniowy

Drób
Trzoda
Bydło
Króliki

TechnologiE

Światowe standardy w produkcji pasz

Bezpieczeństwo stanowi nadrzędny cel w produkcji pasz Tasomix. Jego realizację wspierają innowacyjne technologie (Granulator Kubex TMT) oraz wdrożone standardy: ISO 22000:2005 i QS.

czytaj więcej

Ponad 25 lat
doświadczenia

Światowe standardy produkcji

Partnerzy