Strona główna Aktualności
16/07/2018

Wystawa w Benicach

Wystawa w Benicach

W niedzielę 15 lipca odbyła się XII Wystawa Zwierząt Gospodarskich i Domowych w Benicach (woj. wielkopolskie, gmina Krotoszyn). Imprezie towarzyszyła moc atrakcji.

Program pełen wydarzeń

Impreza rozpoczęła się w niedzielę o godzinie 13.00. Oprócz samej Wystawy odbyły się występy artystyczne. Na scenie pojawił się zespół Piękni i Młodzi, natomiast atrakcyjnym podsumowaniem wydarzenia była wieczorna impreza taneczna.

W programie przewidziano przejażdżki konne, gry i zabawy dla dzieci, stanowiska doradców z różnych dziedzin (ARiMR, KRUS, WODR, weterynaria), pokazy maszyn rolniczych i ekspozycje firm działających w branży rolnej.

Na stoisku Tasomix

U nas zwyczajowo każdy mógł skorzystać z naszego doświadczenia oraz wiedzy związanej z hodowlą zwierząt i ich odżywianiem. Na najmłodszych czekały panie animatorki, które zadbały, aby nie zabrakło wciągających gier i zabaw, a każda dziecięca buzia została stosownie pomalowana!

Na naszym stoisku odbył się również tradycyjny poczęstunek. Wszyscy goście mogli liczyć na smaczną zupę gulaszową i staropolski chleb ze smalcem i ogórkiem.


Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnym ciekawym wydarzeniu!ZNAJDŹ DORADCĘ TASOMIX

Masz pytanie, dotyczące żywienia zwierząt?
Skorzystaj z naszej wiedzy.WYBIERZ GRUPĘ PRODUKTÓW

Znajdź program
żywieniowy

Drób
Trzoda
Bydło
Króliki

TechnologiE

Światowe standardy w produkcji pasz

Bezpieczeństwo stanowi nadrzędny cel w produkcji pasz Tasomix. Jego realizację wspierają innowacyjne technologie (Granulator Kubex TMT) oraz wdrożone standardy: ISO 22000:2005 i QS.

czytaj więcej

Ponad 25 lat
doświadczenia

Światowe standardy produkcji

Partnerzy