Strona główna Aktualności
10/09/2018

Tysiące osób na żółtym stoisku Tasomix na targach w Siedlcach

Tysiące osób odwiedziły stoisko Tasomix na XIV Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych i XXV Międzynarodowych Dniach z Doradztwem Rolniczym w Siedlcach. Byliśmy sponsorem wystawy bydła, wręczyliśmy nagrody dzieciom, które najlepiej zaprezentowały się w Konkursie Młodego Hodowcy. Impreza odbyła się 1-2 września 2018 roku.

 

 Od lat bierzemy udział w branżowych wystawach i targach. Spotkania z klientami są dla nas ważne, możemy dowiedzieć się jakie potrzeby mają nasi obecni i potencjalni klienci oraz  przekazać im informacje o naszej ofercie. W tym roku bardzo wiele pytań hodowców dotyczyło technologii przy użyciu których produkujemy. To sygnał, że nasi klienci mają coraz wyższe wymagania i wiedzę – podkreśla dyrektor marketingu Tasomix Roman Potarzycki.

 

Według organizatorów, Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego całą imprezę przez dwa dni zwiedziło 100 tysięcy osób. Tegoroczne targi odbywały się pod hasłem „Szacunek dla Ziemi - nasza przyszłość”.

 

Elementem stoiska Tasomix były gry i zabawy. Zwiedzający mogli zdobyć nagrody, gadżety firmowe Tasomix, w konkursie rzutów woreczkami do celu. Zabawa też jest ważna. Na takie imprezy przychodzą całe rodziny, a my działamy w branży, gdzie często biznes ma charakter rodzinny. Dbamy o wszystkich – dodaje Roman Potarzycki.

 

Każdego roku Tasomix prezentuje swoją ofertę na kilkunastu targach branżowych o charakterze otwartym i zamkniętym.

 

Biuro Prasowe Tasomix

 

 

Relacja organizatorów: http://www.modr.mazowsze.pl/index.php/aktualnosci/102-uncategorised/2363-to-byl-udany-jubileuszZNAJDŹ DORADCĘ TASOMIX

Masz pytanie, dotyczące żywienia zwierząt?
Skorzystaj z naszej wiedzy.WYBIERZ GRUPĘ PRODUKTÓW

Znajdź program
żywieniowy

Drób
Trzoda
Bydło
Króliki

TechnologiE

Światowe standardy w produkcji pasz

Bezpieczeństwo stanowi nadrzędny cel w produkcji pasz Tasomix. Jego realizację wspierają innowacyjne technologie (Granulator Kubex TMT) oraz wdrożone standardy: ISO 22000:2005 i QS.

czytaj więcej

Ponad 25 lat
doświadczenia

Światowe standardy produkcji

Partnerzy