Strona główna Aktualności
29/01/2019

Spotkajmy się na targach w Ostródzie!

Spotkajmy się na targach w Ostródzie!

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że w roku 2019 po raz pierwszy weźmiemy udział w targach Mazurskie Agro Show, które odbędą się w Ostródzie w dniach 9-10 lutego.

Mazurskie Agro Show to przede wszystkim kompleksowa prezentacja maszyn i urządzeń dla rolnictwa, ale i innych rozwiązań dedykowanych dla tej branży. Po raz pierwszy targi zostały zorganizowane pięć lat temu z myślą o rolnikach z północno-wschodniej Polski. Powiększająca się z roku na rok liczba wystawców i gości świadczy o tym, że wystawa odniosła spektakularny sukces.

Ponad 200 wystawców, 300 czołowych marek polskich i zagranicznych, ponad 42 000 rolników, ponad 35 000 m2 powierzchni wystawienniczej – tak zapowiada się tegoroczna edycja targów. Tradycyjnie największą atrakcją będą ekspozycje maszyn i urządzeń rolniczych. Jak w poprzednich latach, odwiedzający wystawę rolnicy będą mogli również uzyskać profesjonalne porady w licznych punktach doradczych.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko numer 79, które zlokalizowane będzie w Hali 4 (Łącznik). Tam nasi eksperci zaprezentują Państwu najnowsze produkty marki TASOMIX, a także udzielą fachowych konsultacji i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Targi odbywają się w nowoczesnym kompleksie Expo Mazury w Ostródzie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dostępnymi na stronie organizatora: https://www.agroshow.eu/arena/.

 

Fot. Materiały prasowe organizatora.

ZNAJDŹ DORADCĘ TASOMIX

Masz pytanie, dotyczące żywienia zwierząt?
Skorzystaj z naszej wiedzy.WYBIERZ GRUPĘ PRODUKTÓW

Znajdź program
żywieniowy

Drób
Trzoda
Bydło
Króliki

TechnologiE

Światowe standardy w produkcji pasz

Bezpieczeństwo stanowi nadrzędny cel w produkcji pasz Tasomix. Jego realizację wspierają innowacyjne technologie (Granulator Kubex TMT) oraz wdrożone standardy: ISO 22000:2005 i QS.

czytaj więcej

Ponad 25 lat
doświadczenia

Światowe standardy produkcji

Partnerzy