Strona główna Aktualności
13/02/2019

Targi FERMA – tam trzeba być!

Targi FERMA – tam trzeba być!

Udział w targach FERMA stał się naszą coroczną tradycją. W tym roku XIX Międzynarodowe Targi Ferma Bydła oraz XXII Międzynarodowe Targi Świń i Drobiu odbędą się w dniach 15-17 lutego 2019 w Hali EXPO MOSiR w Łodzi.

Rozmach oraz wyjątkowy klimat targów FERMA najlepiej oddają liczby: ponad 250 wystawców z Polski i zagranicy, ponad 15 000 m2 powierzchni wystawowej, a także 31 000 gości profesjonalistów. Te dane imponują i świadczą o olbrzymiej popularności jedynych specjalistycznych targów wokół produkcji zwierzęcej w Polsce. Ponadto, targom towarzyszą konferencja naukowo-techniczna na europejskim poziomie oraz bogaty program paneli dyskusyjnych na aktualne tematy. Wszystko to świadczy o najwyższym poziomie i wyjątkowym profesjonalizmie FERMY.

W tym roku - podobnie jak w roku ubiegłym - mamy zaszczyt być sponsorem STREFY WIEDZY, która będzie zlokalizowana w sąsiedztwie stoiska naszej firmy. Tam eksperci specjalizujący się w hodowli drobiu, bydła i trzody – lekarze weterynarii oraz pracownicy naszej firmy mogący się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie żywienia zwierząt hodowlanych – odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko E03 w Hali EXPO.

Szczególowe informacje o targach FERMA znajdą Państwo na stronie organizatora: http://targiferma.com.pl.  ZNAJDŹ DORADCĘ TASOMIX

Masz pytanie, dotyczące żywienia zwierząt?
Skorzystaj z naszej wiedzy.WYBIERZ GRUPĘ PRODUKTÓW

Znajdź program
żywieniowy

Drób
Trzoda
Bydło
Króliki

TechnologiE

Światowe standardy w produkcji pasz

Bezpieczeństwo stanowi nadrzędny cel w produkcji pasz Tasomix. Jego realizację wspierają innowacyjne technologie (Granulator Kubex TMT) oraz wdrożone standardy: ISO 22000:2005 i QS.

czytaj więcej

Ponad 25 lat
doświadczenia

Światowe standardy produkcji

Partnerzy