Strona główna Aktualności
27/02/2019

Uczestniczyliśmy w targach MAZURSKIE AGRO SHOW

Uczestniczyliśmy w targach  MAZURSKIE AGRO SHOW

Bardzo miło wspominamy nasz udział w wystawie maszyn rolniczych MAZURSKIE AGRO SHOW, która odbyła się w Ostródzie w dniach 9-10 lutego 2019. Uczestniczyliśmy w tych targach po raz pierwszy i nasz debiut możemy uznać za w pełni udany.

 

MAZURSKIE AGRO SHOW to najważniejsze wydarzenie branżowe dla rolników z północno-wschodniej Polski. Znaleźliśmy się w gronie 236 firm, które zaprezentowały się podczas tych targów. Cała powierzchnia ekspozycyjna wyniosła niemal 20 000 m2.

Można śmiało powiedzieć, że nasze żółte stoisko wzbudziło furorę i było oblegane. Goście byli bardzo zainteresowani naszą ofertą, ale zadawali również konkretne pytania związane z hodowlą, z którymi zmierzyli się eksperci z naszej firmy. Z kolei na najmłodszych czekał dedykowany kącik ze specjalnie przygotowanymi na tę okazję kolorowankami i innymi gadżetami.

Dziękujemy za to, że odwiedzili Państwo stoisko TASOMIX, za zainteresowanie naszymi produktami oraz skorzystanie z naszych porad. Mamy nadzieję, że na targach w Ostródzie spotkamy się w przyszłym roku.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie organizatora: https://www.agroshow.eu/arena/158,newsy?tresc=1056 

 

Fot. Materiały prasowe organizatora i Tasomix.ZNAJDŹ DORADCĘ TASOMIX

Masz pytanie, dotyczące żywienia zwierząt?
Skorzystaj z naszej wiedzy.WYBIERZ GRUPĘ PRODUKTÓW

Znajdź program
żywieniowy

Drób
Trzoda
Bydło
Króliki

TechnologiE

Światowe standardy w produkcji pasz

Bezpieczeństwo stanowi nadrzędny cel w produkcji pasz Tasomix. Jego realizację wspierają innowacyjne technologie (Granulator Kubex TMT) oraz wdrożone standardy: ISO 22000:2005 i QS.

czytaj więcej

Ponad 25 lat
doświadczenia

Światowe standardy produkcji

Partnerzy