Strona główna Aktualności
14/03/2019

Będziemy na targach AGROTECH w Kielcach

Będziemy na targach AGROTECH w Kielcach

W dniach od 15 do 17 marca 2018 w Kielcach odbędą się XXV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH, w których weźmiemy udział po raz pierwszy. O ich renomie świadczy fakt, że są to największe targi branży rolniczej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Zakres branżowy tej wystawy odpowiada na wszystkie potrzeby rolników, obejmując najnowocześniejsze ciągniki, maszyny i narzędzia, urządzenia do produkcji roślinnej i zwierzęcej, budownictwo inwentarskie, nawozy, środki ochrony roślin oraz oczywiście pasze i dodatki paszowe.

W roku ubiegłym targi AGROTECH gościły 750 wystawców z 73 krajów, 70 1000 zwiedzających oraz zajmowały 63 000 m2 powierzchni wystawienniczej.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko, na którym specjaliści oraz eksperci z firmy TASOMIX będą do Państwa dyspozycji, służąc wiedzą i doświadczeniem.

Więcej informacji o targach AGROTECH znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.targikielce.pl/pl/agrotech.htm

ZNAJDŹ DORADCĘ TASOMIX

Masz pytanie, dotyczące żywienia zwierząt?
Skorzystaj z naszej wiedzy.WYBIERZ GRUPĘ PRODUKTÓW

Znajdź program
żywieniowy

Drób
Trzoda
Bydło
Króliki

TechnologiE

Światowe standardy w produkcji pasz

Bezpieczeństwo stanowi nadrzędny cel w produkcji pasz Tasomix. Jego realizację wspierają innowacyjne technologie (Granulator Kubex TMT) oraz wdrożone standardy: ISO 22000:2005 i QS.

czytaj więcej

Ponad 25 lat
doświadczenia

Światowe standardy produkcji

Partnerzy