Strona główna Aktualności
09/04/2019

TAJFUN w turnieju finałowym

TAJFUN w turnieju finałowym

Tenisiści stołowi II-ligowego TAJFUNA walczący w play-off o awans do I ligi pokonali po raz drugi  zespół Top-Spin Szczecin i awansowali do turnieju finałowego.

W turnieju finałowym zmierzą się cztery zespoły i tylko zwycięzca zapewni sobie awans do I ligi. Turniej odbędzie się 11 maja, a jego organizatorem będzie Ochman Raszków. W turnieju wystąpią następujące drużyny:

LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski
KS Darz Bór Karnieszewice
RLKTS Ochman Raszków
Sparta Złotów

Zawodnikom przed rozpoczęciem meczu wręczono drobne upominki ufundowane przez Powiat Ostrowski i spółdzielnię mleczarską LAZUR z Nowych Skalmierzyc.

 

W pierwszym meczu w Szczecinie wygraliśmy 7:3, a rewanżowy mecz potwierdził moje przypuszczenia. W tym pojedynku byliśmy zdecydowanym faworytem. Nasi zawodnicy zagrali dobry mecz, zwyciężając z gośćmi ze Szczecina 9:1. Turniej finałowy zostanie rozegrany 11 maja, więc jest sporo czasu aby się dobrze do niego przygotować – powiedział trener ostrowskiej drużyny Robert Strzelczak.

 

Materiały prasowe TajfunZNAJDŹ DORADCĘ TASOMIX

Masz pytanie, dotyczące żywienia zwierząt?
Skorzystaj z naszej wiedzy.WYBIERZ GRUPĘ PRODUKTÓW

Znajdź program
żywieniowy

Drób
Trzoda
Bydło
Króliki

TechnologiE

Światowe standardy w produkcji pasz

Bezpieczeństwo stanowi nadrzędny cel w produkcji pasz Tasomix. Jego realizację wspierają innowacyjne technologie (Granulator Kubex TMT) oraz wdrożone standardy: ISO 22000:2005 i QS.

czytaj więcej

Ponad 25 lat
doświadczenia

Światowe standardy produkcji

Partnerzy