Strona główna Aktualności
10/04/2019

Podbiliśmy targi AGROTECH w Kielcach

Podbiliśmy targi AGROTECH w Kielcach

W dniach od 15 do 17 marca po raz pierwszy uczestniczyliśmy w 25. Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach. Znaleźliśmy się w gronie 750 firm, które przybyły z 25 krajów.

AGROTECH to bez wątpienia największe targi branży rolniczej w Europie Środkowo-Wschodniej, organizowane w halach wystawienniczych, a także największa impreza targowa w Polsce. Organizatorzy są dumni z tego, że podczas tegorocznej edycji pobite zostały dwa rekordy: dotyczący frekwencji (75 tysięcy rolników – w porównaniu do 70 tysięcy w roku ubiegłym) oraz powierzchni wystawienniczej (66 tysięcy metrów kwadratowych – większa od ubiegłorocznej o trzy tysiące). Jeśli chcemy dalej podziwiać rozmach tych targów przez pryzmat liczb, należy wziąć pod uwagę ponad 1000 zaprezentowanych maszyn: ciągników, kombajnów i mniejszego sprzętu rolniczego.

 

Targi zostały objęte patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Pierwszego dnia swoją obecnością zaszczycili je wicepremier Beata Szydło oraz minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski.

 

Dziękujemy Państwu za liczne przybycie na nasze stoisko i wspólne miłe spędzenie czasu w naszym towarzystwie. Jesteśmy pewni, że eksperci z naszej firmy odpowiedzieli na wszystkie Państwa pytania związane z chowem drobiu, trzody i bydła.

 

Szczegółowe informacje o targach AGROTECH znajdą Państwo na stronie organizatora: https://www.targikielce.pl/pl/targi-rolnicze-maszyny-hodowla-uprawa,22524,d.htmZNAJDŹ DORADCĘ TASOMIX

Masz pytanie, dotyczące żywienia zwierząt?
Skorzystaj z naszej wiedzy.WYBIERZ GRUPĘ PRODUKTÓW

Znajdź program
żywieniowy

Drób
Trzoda
Bydło
Króliki

TechnologiE

Światowe standardy w produkcji pasz

Bezpieczeństwo stanowi nadrzędny cel w produkcji pasz Tasomix. Jego realizację wspierają innowacyjne technologie (Granulator Kubex TMT) oraz wdrożone standardy: ISO 22000:2005 i QS.

czytaj więcej

Ponad 25 lat
doświadczenia

Światowe standardy produkcji

Partnerzy