Znajdź naszego doradcę

Potrzebujesz pomocy w wyborze paszy? Skontaktuj się z naszym doradcą.



Strona główna Doradcy

Doradcy

łódzkie



660 625 626   
Specjalność: Bydło




Andrzej Graczyk

519 519 602    andrzej.graczyk@tasomix.pl
Specjalność: Drób




Robert Bernat

504 111 797    robert.bernat@tasomix.pl
Specjalność: Drób




Mateusz Kwiatkowski

506 013 499    mateusz.kwiatkowski@tasomix.pl
Specjalność: Drób




Monika Chmielewska-Władyka

519 519 630    monika.chmielewska@tasomix.pl
Specjalność: Drób




Radosław Zawojski

502 174 427    radoslaw.zawojski@tasomix.pl
Specjalność: Bydło




Marek Rydlik

514 392 099    mrydlik@tasomix.pl
Specjalność: Trzoda


Mateusz Grabowski

514 391 403    mateusz.grabowski@tasomix.pl
Specjalność: Trzoda


ZNAJDŹ DORADCĘ TASOMIX

Masz pytanie, dotyczące żywienia zwierząt?
Skorzystaj z naszej wiedzy.



WYBIERZ GRUPĘ PRODUKTÓW

Znajdź program
żywieniowy

Drób
Trzoda
Bydło
Króliki

TechnologiE

Światowe standardy w produkcji pasz

Bezpieczeństwo stanowi nadrzędny cel w produkcji pasz Tasomix. Jego realizację wspierają innowacyjne technologie (Granulator Kubex TMT) oraz wdrożone standardy: ISO 22000:2005 i QS.

czytaj więcej

Ponad 25 lat
doświadczenia

Światowe standardy produkcji

Partnerzy